Які продукти їсти восени, щоб худнути

66


Зміст

  • Перші страви, супи
  • Пісне м’ясо, риба
  • Злаки, каші
  • Бобові
  • Фрукти і овочі
  • Існує думка, що схуднення влітку і взимку відрізняється. Дійсно, якщо день видається спекотний, апетит відсутній зовсім, зате при мінусовій температурі їсти хочеться постійно. Логічно, що худнути влітку простіше, ніж взимку. Принаймні, багато хто так вважає. З іншого боку, зміна пір року – не привід додавати у вазі. Спробуємо розібратися, що їсти восени: які продукти і страви допоможуть худнути. Інформація актуальна для будь-якого часу року, коли холодно!

    Перші страви, супи

    Перші страви зігрівають і насичують, причому досить швидко. З’ївши тарілку борщу, можна надовго забути про голод. Якщо дбаєте про фігуру, то більше підійде овочевий суп, а також деякі інші страви. Супи, які рекомендуються тим, хто худне, названі в цій статті. До речі, можна не тільки обідати, але і вечеряти супом. Спробуйте – не пошкодуєте. Будете лягати спати не голодними і не видужаєте. Легкі супи дуже добре засвоюються організмом.

    • Рецепт на тему: Легкий супчик з креветками – нічого зайвого!

    Пісне м’ясо, риба

    Ні в якому разі не ігноруйте білки, якщо худнете. Білки – основа вашої м’язової маси, отже, красивої фігури. Якщо перейти на овочі, тіло може придбати більш стрункі форми, але стати в’ялою. Тому білкові продукти – number №1 в вашому списку. Всі необхідні білкові продукти зібрані в цій статті.

    • Рецепт на тему: Минтай, запечена в духовці з овочами

    Злаки, каші

    Не будемо оригінальними, якщо скажемо, що потрібно їсти кашу, як взимку, так і влітку. Більше того, восени і взимку організму потрібно більше енергії, щоб не мерзнути. Тому обов’язково включіть в раціон вівсянку, бурий і дикий рис, булгур, гречку, кукурудзяну крупу. У день рекомендується з’їдати не більше 200 грамів каші (зважувати в сухому вигляді, до варіння). Також не заборонені макарони твердих сортів, але краще не захоплюватися. На стадії активного схуднення краще обмежитися крупами. Все про макаронах на дієті і калорійності макаронних виробів у цій статті.

    • Рецепт на тему: Швидка вівсянка в банку

    Бобові

    Набридла вівсянка? Зробіть що-небудь смачне з сочевиці, гороху, нуту, квасолі. З цих продуктів можна готувати дуже смачні страви, в тому числі гарніри, салати і супи. У складі те, що потрібно – вуглеводи і білки.

    • Рецепт на тему: Стручкова квасоля по-грузинськи

    Фрукти і овочі

    І, звичайно, не забувайте про фрукти і овочі. В раціоні тих, хто худне вони незамінні, особливо в холодну пору року, коли організм може відчувати дефіцит вітамінів.

    Овочі повинні бути присутніми на столі завжди – свіжі, тушковані, запечені, варені. Так, багато продукти взимку дорогі, наприклад, болгарський перець, баклажани, томати. Але вихід є. По-перше, заморожені продукти. Доведено, що в них не менше користі, ніж у свіжих. Детальніше читайте у цій статті.

    Також можна робити заготовки самому. Відмінно зберігається, наприклад, перець. Купіть багато, коли він дешевий, поріжте і приберіть в морозилку в герметичному пакеті. По-друге, в будь-якому продуктовому супермаркеті біля будинку можна знайти бюджетні варіанти – білокачанну капусту, редьку, моркву. А ось на консервовані горошок і кукурудзу, магазинні овочеві консерви і картоплю краще не налягайте. Для схуднення ці продукти підходять менше всього.

    • Рецепт на тему: Солодка гарбуз: медова всередині, з кислинкою зовні

    Тепер фрукти. Солодкого, звичайно, хочеться, і найкращий порятунок на дієті – це фрукти. Намагайтеся їсти якомога менше шоколаду (навіть горького можна зовсім трохи), відмовтеся від тортиків, крекерів, тістечок. У зимовий час віддавайте перевагу цитрусових, яблук, ківі, гранат, грушах – їх можна знайти в продажу круглий рік, а ось виноград і банани купуйте рідше і їжте невеликими порціями строго в першій половині дня. Додатково можна пити вітамінні комплекси.

    Спробуйте ці та інші страви, ще більше корисних і смачних рецептів ви знайдете тут. Чим різноманітніше ваше харчування восени, тим менше ризику зірватися і об’їстися чимось шкідливим – жирним, копченим, смаженим, борошняним. Правильне харчування – не значить нудне!