Як зробити талію тонкою?

57

Природа не нагородила вузькою талією? Не кожній жінці везе з цією частиною тіла, але її можна «виліпити» самому, якщо знати деякі хитрощі. Як зробити талію візуально (!) більш вузькою і пропорційною, розповімо в цій статті. Це не так складно – головне не боятися вправ з обтяженнями і не падати в непритомність при вигляді штанги. Обіцяєте? Тоді поїхали!

Але спершу прочитайте це. Придбати талію неможливо – якщо її немає від народження, вона не з’явиться (проти генетики не попреш). Її можна звузити тільки візуально, змінивши пропорції тулуба (талія з’явиться на контрасті з іншими частинами тіла).

А ще важливо тримати поставу. Варто підійти до дзеркала і випрямитися, звести лопатки і одразу будуть помітні зміни в талії. Животик стане плоский, а фігура приваблива. Причому стежити за положенням тіла слід постійно – особливо при роботі за комп’ютером, листі або читанні і навіть при перегляді телевізора або під час їжі. Саме в ці моменти м’язи розслабляються, «вивалюється» живіт.

Як «зробити» талію?

Перш за все, налагодити харчування. Вам не вдасться позбавитися від рятувального кола навколо животика, поки ви їсте сушіння зі згущеним молоком. Так, в денний БЖУ можна вписувати шкідливі смаколики, але це максимум – 20% від раціону, і не тоді, коли ви активно худнете. Так, ваша вага може не змінюватися від печива і цукерок, але якість тіла буде гірше, це абсолютно точно. Почитайте відгуки красунь, які перейшли на чисте харчування, і у вас не залишиться сумнівів.

Інший важливий момент – тренування з обтяженнями. Щоб виділити талію, потрібно розвивати м’язи спини, дельт, стегон і сідниць. Розвинені найширші м’язи спини візуально роблять талію вже. Те ж і з стегнами. Якщо у вас накочений «центр всесвіту», навіть широка талія буде виділятися і виглядати спокусливо. Ті ж самі «пісочний годинник», тільки не від природи, а hand made. І обов’язково потрібні вправи на дельти, щоб красиві плечі гармонійно виглядали зі спиною. Погляньте на фото нижче – талія є!

Прес качати марно! Він буде з’являтися, але під шаром жирку, якщо не підсушитися. Але навіть після сушіння це дозволить зробити талію плоскою, але не вузького, а це різні речі. Можна навіть нашкодити пропорціям, якщо робити нахили з гантелями. Якщо цілеспрямовано закачувати косі м’язи преса, талія може тільки збільшитися – обхват тулуба в цьому місці стане ширше. Детальніше про шкідливих і непотрібних вправах в цій статті.

Як зробити талію в домашніх умовах?

Але як бути тим, хто не має можливості відвідувати спортзал? Зробити талію в домашніх умовах теж можна, просто потрібно більше часу. По-перше, можна виконувати всі ті ж вправи на плечі і сідниці. Починайте присідати без ваги, а потім купіть гантелі, це не дорого. Плюс, є цілий комплекс спеціальних вправ на талію для дому – їх повно в Мережі. Одне з ефективних – планка. Як правильно її робити і скільки в ній стояти, читайте тут і тут. А ще можна робити вакуум (техніка тут). Вакуум не зменшить талію, але добре зміцнить м’язи живота.

Як ми вже згадали, качати прес для тонкої талії марно. Те ж і з хулахуп. Обруч для тонкої талії не помічник! Уявіть, процес кручення повинен тривати мінімум 1,5 години з двома перервами не більше 2 – 3 хвилин. Мінімум! До того ж, рекомендується вибирати важкі моделі обручів, а це шкідливо для внутрішніх органів – обручем ви їх не масажуєте, а травмуєте.

Зменшити негативний ефект від використання обруча можна тільки в одному випадку, якщо м’язи преса постійно напружені, всі півтори години. Але, як показує практика, це рідкість. Треновані краще позайматися зі штангою в залі, а для непідготовлених тримати прес сильним більше години – майже нереально. Ви можете використовувати цю вправу, якщо подобається, але зробити талію тонкою обруч не допоможе.

До речі, не користуйтеся і новомодними корсетами, якщо тільки дуже рідко (з нагоди). По-перше, від них ефекту нуль – тільки поки він на вас. Варто зняти, і складочки знову розповзуться по фігурі. По-друге, це не безпечно. Туго затягнуті корсети порушують кровообіг і заважають правильно дихати. Не плутати з атлетичною поясом, який використовується при тренуваннях з вагою.