Як худнути швидше: 5 простих порад на кожен день

57


Зміст

  • В чому проблема: чому роботу ШКТ треба покращувати?
  • Пийте більше чистої води
  • Більше рухайтеся
  • Більше кисню
  • Менше стресу
  • Спіть не менше 7 годин
  • Ці поради не стосуються харчування і дієти, але допоможуть бути красивими, стрункими і здоровими. Без зусиль і турбот. Візьміть на озброєння наші поради, щоб поліпшити стан шкіри, прискорити метаболізм і підтримати життєво важливі органи шлунково-кишкового тракту.

    Не багато хто знає, але саме правильна робота видільної системи та органів ШКТ сприяють схудненню і утриманню нормальної маси тіла. Хороший обмін речовин – струнке, міцне тіло. Спробуємо розібратися, які заходи можна вжити, щоб ШКТ працював безперебійно.

    В чому проблема: чому роботу ШКТ треба покращувати?

    Функції органів ШКТ регулюються природним шляхом, навіщо ж їм допомагати, запитаєте ви? А потім, що організм сучасної людини часто ледачий і млявий, і робота багатьох систем сповільнена, що було не характерно для наших предків, але, на жаль, властиве сучасній людині. Якщо ви періодично відзначаєте у себе порушення стільця, відчуваєте тяжкість в животі та інші ознаки дискомфорту, значить, пора прислухатися до наших порад!

    Пийте більше чистої води

    Намагайтеся пити більше води, норма – 30 мл на кожен кілограм ваги. І пам’ятайте, чай і кава сюди не входять. Навпаки, надмірне вживання кофеїну може навіть зашкодити організму. Докладніше про те, скільки потрібно пити води і як визначити в себе зневоднення, читайте тут і тут.

    Більше рухайтеся

    Не обов’язково займатися в спортзалі, головне – рухатися, це благотворно впливає на роботу кишечника. Особливо корисна ходьба в середньому темпі, катання на велосипеді, роликах. Активність може бути різною, але саме вона допомагає тримати тіло і організм в тонусі – просто вибирайте навантаження по собі або просто заведіть собаку!

    Більше кисню

    Не важливо, де ви працюєте, чим займаєтеся, де живете, намагайтеся завжди знаходити час подихати свіжим повітрям. І просто частіше провітрюйте приміщення, де знаходитесь. Оптимально поєднувати цей рада з попереднім – прогулюватися на свіжому повітрі. І рух, і дихання.

    Менше стресу

    Дихайте більше, а от намагайтеся менше нервувати. Ми розуміємо, що багато неприємності складно передбачити, і ще складніше не переживати, коли погане вже сталося. Радити щось безглуздо. Але ми спробуємо. Намагайтеся відрізняти горі від проблеми. Проблема тим і відрізняється, що завжди має рішення. Намагайтеся реагувати спокійно. Накричав бос, не дали відпустку, обважили в магазині, донька принесла трійку? Не нервуйте! Пам’ятайте, все вирішене. Стреси провокують набір ваги, заважають нормальній роботі внутрішніх органів і навіть можуть стати причиною гормональних порушень. Бережіть себе!

    Спіть не менше 7 годин

    Повноцінний нічний сон – 7 – 8 годин. В крайньому випадку 6. Менше просто не можна. Це негативно позначиться на роботі всіх органів, включаючи головний мозок, а не тільки ШКТ. Крім того, недосип – головний ворог гарної фігури. Підтверджено численними дослідженнями, що люди, які сплять недостатньо, активніше набирають вагу.

    Щоб краще заснути, не лягайте ситими і дуже голодними, прибирайте подалі гаджети і тушкуйте світло. Повна тиша і темрява сприяють швидкому засипанню і хорошого відновлення. Докладніше про те, як поліпшити якість сну, читайте в цій статті.