Раціон зайнятої людини: як допоможуть напівфабрикати?

45

Міф 1. Ненатуральний склад

Найпоширеніший міф про напівфабрикатах — це велика кількість добавок і ненатуральний склад. З одного боку, таке можливо сказати про будь-який продукт, з іншого — весь склад повинен бути на упаковці, згідно із законодавством, і ви можете подивитися його на прилавку в магазині. До того ж все залежить від виробника — використовує він натуральні продукти або синтетичні замінники в невеликих процентних співвідношеннях. Адже, по суті, напівфабрикат-це технологія обробки, а не показник складу.

Міф 2. Напівфабрикати-це побічний продукт виробництва.

Деякі думають, що напівфабрикати роблять із залишків, неліквіду або зіпсованої сировини. Така версія сильно б спростила життя творців «швидких продуктів», але все зовсім не так. Зараз великі виробники роблять ставку на напівфабрикати і їх якість на високому рівні. Такі продукти затребувані через свою універсальність і легкості в приготуванні, тому робити їх якісними означає заручитися довірою споживача і можливістю збільшувати обсяги продажів.

Великі виробники дорожать репутацією і модернізують виробництво, навчають персонал і розширюють ряд товарів, тому в асортименті не може бути низькосортних напівфабрикатів. Від цього залежить імідж бренду. Наприклад, для бренду троекурово, у якого широкий асортимент напівфабрикатів і кулінарії, котлети стали важливою складовою асортименту — вони виробляються з добірного філе і натуральних спецій з дотриманням високих стандартів якості.

Міф 3. Напівфабрикати не несуть користь організму

Для того, щоб зрозуміти правда це чи міф, потрібно розібратися, що таке напівфабрикат. Спочатку береться будь-які сировину (м’ясо, овочі, фрукти і т.д.) і піддається зміні для більш зручної форми, зберігання або подальшої обробки. Тобто, фермер, розпиляв свого баранчика на кілька шматків, вже апріорі створив напівфабрикат, незалежно від подальшої долі цих фрагментів. Навіть листя салату і зелень з мінімальною обробкою у вигляді розрізання і миття вже вважається напівфабрикатом.

Свіжість продуктів грає в наявності корисних властивостей не останню роль. Від неї залежить, чи дійдуть до вас вітаміни і мікроелементи. Так, наприклад, напівфабрикати, що надходять в магазини майже з-під ножа без термічної обробки, створює троекурово. Продукти з курки відрізняються високими стандартами в першу чергу за рахунок регулярної модернізації обладнання для розширення асортименту і забезпечення якості продукції. Напівфабрикати проходять гранично суворий контроль на всіх етапах виробництва, щоб прийом їжі був смачним, корисним і безпечним.

Швидкі продукти роблять корисні речовини і вітаміни більш доступними для тих, хто поспішає і живе в прискореному ритмі мегаполісу. Наприклад, курячі котлети, биточки і тефтелі, багаті амінокислотами, мікроелементами і вітамінами групи b, легко приготувати відповідно до будь-якої дієти, звільнивши масу часу для інших важливих справ, наприклад, спорту.

Міф 4 в напівфабрикатах не міститься білок, як в охолодженої курки.

Білок вимірюється якістю і кількістю. Як показують дослідження американських вчених з іллінойсу, в напівфабрикатах містяться такі ж якісні білки, що і в звичайному охолодженому м’ясі. За кількістю їх буде стільки ж і в тушці, і в напівфабрикатах. Тому за наявність білка в курячих котлетах або тефтелях можна не переживати.

Тільки 60% опитаних росіян стежать за своїм харчуванням, згідно з дослідженням вцвгд. У чому полягає проблема для інших — немає бажання або часу? якщо пошукати в інтернеті рецепти здорової їжі, то зазвичай вони складні і складаються з продуктів з назвами, які навіть не відразу вимовиш. Однак, здорова і корисна їжа-це в першу чергу збалансована за складом. Таку можна знайти і серед напівфабрикатів, які складають близько 70% раціону сучасної людини. Їх завдання-скоротити час приготування раціону в 2 або 3 рази, а наша — скласти собі оптимальне меню. Наприклад, з курячих котлет троекурово і корисного гарніру.

У росії 26% опитаних вцвгд стали частіше їсти домашню їжу з початку самоізоляції. З напівфабрикатами переходити на правильне харчування стає простіше, адже з ними можна скласти меню на весь день, взяти на роботу і навчання, будучи впевненим, що це безпечний і корисний продукт. Наприклад, в сша 88% людей впевнені, що вдома вони харчуються більш правильно, за рахунок того, що самі контролюють процес приготування і безпеку, згідно з даними fmi.

Міф 6. На напівфабрикатах не можна контролювати вагу

Скидати зайві кілограми можна навіть на морозиві і шоколаді, якщо знати міру і підходити до процесу комплексно. Головне-збалансоване харчування, відсутність строгих обмежень, якість продуктів і комплексний підхід. Якщо говорити конкретно про курку, то без неї складно уявити білковий режим, як в рамках схуднення, так і набору маси.

Вибирати курячі напівфабрикати, звичайно, краще за складом і у перевіреного виробника, наприклад, курячі продукти троекурово можна вживати як дорослим, так і дітям, людям на дієті або тим, хто не дотримується її. На щастя, велика кількість способів приготування тефтель, биточків, котлет, філе в маринаді не обмежують фантазію. З одними тільки курячими котлетами можна придумати найрізноманітніші гарніри в мультиварці або на пару. Вибирайте спосіб фінальної обробки напівфабрикатів, виходячи з потреб свого тіла і обраної дієти. Можете рахувати калорії, білки, жири і вуглеводи (вони завжди вказуються на пачці) або не рахувати, а просто стежити за чистотою раціону. Контролювати вагу напівфабрикати не заважають, ще й час економлять!

Міф 7. Краще приготувати котлети самостійно.

Виробники напівфабрикатів вже подумали за нас: переконалися, що немає небезпечних речовин у складі, що курка вирощена без гмо і на якісних кормах, що м’ясо оброблено з урахуванням всіх санітарних вимог, а головне, що буде точно смачно. Вся ця складна робота була виконана, щоб звільнити час для більш важливих справ, наприклад, спільного дозвілля з близькими, спорту, відпочинку або додаткового заробітку. Багато хто думає, що зробити ті ж котлети самостійно краще, але давайте порахуємо: скільки часу займе миття і обробка тушки, нарізка, приготування фаршу і ліплення? вибираючи готові котлети, можна звільнити час на улюблені заняття, чому б не скористатися допомогою виробників? вони вже заощадили той час, який ми б витратили на дії, пов’язані із заготівлею. Життя більше, ніж рутина на кухні!