3 напою від набряків і зайвої ваги

57


Зміст

  • Дренажний настій із сухофруктів
  • Настій березового
  • Настій петрушки
  • Правила очищення
  • Як відомо, зайва вага – це не тільки жир, але і вода, яка накопичується в тканинах. Хтось схильний цього менше, ну а для кого-то набряклість є справжньою проблемою. Багато, навіть дуже худі дівчата схильні до цієї напасті. Набряки проявляються як на тілі, так і на обличчі – ані сховати, ані приховати одягом. Але вихід є. Щоб привести себе у форму, скоротіть до мінімуму споживання солі, в ідеалі – посидьте на безсольовій дієті, на якій худнули багато знаменитостей, і обов’язково приготуйте один з перерахованих дренажних напоїв, на вибір.

    Дренажний настій із сухофруктів

    Залийте жменю сухофруктів (краще різних: чорнослив, курага, родзинки) склянкою крутого окропу і настоюйте протягом кількох годин. Сухофрукти попередньо промийте під струменем води. Вживайте настій кімнатної температури, переважно в першій половині дня.

    Настій березового

    Залийте чайну ложку висушеного листя берези (можна знайти в будь-якій аптеці або насушити самому) склянкою окропу, додайте трохи меду. Настоюйте не менше години. Пийте за півгодини до їжі 2 рази в день.

    Настій петрушки

    Залийте 1 чайну ложку насіння петрушки склянкою холодної кип’яченої води, настоюйте ніч. Вранці випийте невеликими ковтками.

    Також можна купити готові трав’яні збори від набряків в аптеці.

    Правила очищення

    Не забувайте, що багато настої від набряків мають помірну сечогінну дію, тому плануйте очищення організму виключно на зручні дні. Не варто вживати дренажні напої безпосередньо перед важливими подіями: відповідальними робочими зустрічами, тривалими пішими походами чи велосипедними прогулянками.

    Протипоказання теж є. Збори та настої від набряків не можна вагітним, а також при наявності проблем з нирками. Лікарі попереджають, що дренажні напої, навіть приготовлені в домашніх умовах, можуть викликати звикання, тому захоплюватися не слід. Влаштовуйте собі «злив води» не частіше 1 – 2 разів на місяць.

    Харчування в період зниження ваги і боротьби з набряками теж особлива. Рекомендується скоротити не тільки споживання солі, але і напівфабрикатів, консервів, ковбас, солодощів, алкоголю. А ось такі продукти, як курага, чорнослив, гречка, болгарський перець, свіжа зелень, навпаки, сприяють якнайшвидшому позбавленню від зайвих сантиметрів і кілограмів. І не забуваємо дотримуватися питний режим.