Вправи для внутрішньої частини стегна: худнемо будинку

41

Однією з них є внутрішня сторона стегна. Зазвичай ця частина ніг при заняттях спортом задіяна мало. Поступово м’язи втрачають еластичність, тонка шкіра розтягується, під нею починає накопичуватися жир, утворюючи целюліт. Виправити цю проблему допоможуть спеціальні вправи для внутрішньої сторони стегна.

Особливості самостійних тренувань внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої частини стегна можна проводити вдома, на вулиці після пробіжки, в тренажерному і спортивному залі. Для найкращого ефекту слід застосовувати кілька вправ. На початковому етапі тренувань можна не використовувати гантелі, обважнювачі, спортивні диски і тренажери. У міру збільшення навантажень до спортивних снарядів звернутися доведеться.

Вправи для схуднення внутрішньої сторони стегна слід чергувати по тривалості і кількості повторів. Щоденні заняття або тренування через день незабаром дадуть відчутні зміни.

Комплекс вправ слід починати з розминки. Це розігріє м’язи і дозволить отримати максимальний результат. Закінчувати тренування необхідно вправами на розтяжку. Така схема дозволяє швидко підтягнути м’язи ніг і надати їм правильну форму.

Всі заняття слід виконувати в три заходи по 24-30 разів. Згодом можна почати використовувати гантелі і обважнювачі для ніг, це допоможе сформувати гарний рельєф.

  • присідання сумо . Поставивши ноги ширше і розгорнувши шкарпетки, слід присідати до рівня прямого кута в коліні. Дуже важливо: пряма спина під час присідання, максимальна напруга м’язів, повільні рухи вгору і вниз.

  • перенесення ваги . Вихідна поза-широко розставлені ноги з спрямованими вперед носками. Присівши на одну ногу до рівня прямого кута в коліні, потрібно плавно перемістити корпус на іншу ногу. Виконати у зворотний бік.

  • зведення і розведення ніг в положенні лежачи на спині . На килимку слід підняти їх вгору під кутом 90 градусів до підлоги, розвести на максимальну відстань. Уникайте больових відчуттів! потім повертайте ноги в початкове положення.

  • відведення ноги в сторону, лежачи на килимку . Спершись на нижню руку, а іншу поставивши вперед, необхідно зробити мах вгору нижньою ногою до максимальної точки і повернути її назад. При цьому носок робочої кінцівки тримати у напрямку вперед, п’яту направити в стелю, а іншу зігнути в коліні. Потім поміняти.

Регулярне виконання цього простого комплексу допоможе вам повернути м’язам тонус, а силуету — привабливість.