Вода з добавками для схуднення – пий і втрачай вагу!

64


Зміст

  • Вода з медом
  • Вода з оцтом
  • Вода з лимоном
  • Вода з корицею
  • Вода з м’ятою
  • Вода з імбиром
  • Вода становить ≈70% людського організму, впливає на обмін речовин і якість роботи ШКТ. Підтримання необхідного рівня рідини — важлива складова боротьби із зайвою вагою. А якщо пити не просто воду, а жиросжигающие напої, то зайві кілограми зникнуть ще швидше. Розберемося, що саме можна пити, щоб схуднути.

    Вода з медом

    Цей смачний і корисний напій багатий вітамінами, мінералами, мікро — і макроелементами. Він допоможе не тільки схуднути, але і оздоровити весь організм в цілому і підтримати імунну систему в порядку. Для приготування такого напою у воді розводять 1-2 ложки меду. Вода повинна бути прохолодною або теплою, але не гарячою — висока температура руйнує деякі корисні речовини в складі меду. За бажанням можна додати сік лимона або іншого цитрусового.

    Вода з оцтом

    Невелика концентрація оцту не просто нешкідлива, але і корисна — стимулює травлення, зменшує відчуття голоду. Напій готують наступним чином: в склянку води додають не більше 1 чайної ложки столового оцту. Приймати такий жиросжигающие продукт можна тільки людям зі здоровим ШЛУНКОВО-кишкового тракту, при проблемах з травною системою і схильність до підвищеної кислотності шлунка від нього слід відмовитися.

    Вода з лимоном

    Напій сприяє спалюванню калорій, служить джерелом вітаміну C і прекрасно втамовує спрагу. Залежно від смакових уподобань готувати його можна по-різному — просто додати сік лимона або перемолоти фрукт разом з шкіркою в кашку і розвести його у воді. Якщо напій здається дуже кислим, його можна підсолодити медом або свіжовичавленим соком будь-яких інших цитрусових плодів. Цукор або його замінники використовувати не допускається.

    Вода з корицею

    Такий напій збільшує вироблення шлункового соку, покращує мікрофлору ШКТ і бореться з паразитами, що сприятливо позначається на травленні і обміні речовин. Готують його так: пів чайної ложки кориці дрібного помелу заливають 200-300 мл окропу. Рідини дають охолонути до комфортної температури, але випивають обов’язково ще теплою. При бажанні допускається додати в напій мед та/або лимон.

    Вода з м’ятою

    Люди часто їдять, щоб зняти стрес, хоча насправді не голодні. І у такій ситуації на допомогу прийде відвар м’яти — він відмінно знімає нервову напругу, а також заспокоює і освіжає. Для приготування напою в киплячу воду обсягом 200-300 мл додають невелику гілочку м’яти, потім знімають рідина з вогню і дають охолонути. Такий чай можна пити як теплим, так і прохолодним і 1-2 дні зберігати в холодильнику без шкоди для його корисних властивостей.

    Вода з імбиром

    Корінь імбиру — джерело клітковини, вітамінів С, B1 і B2 і ряду незамінних амінокислот. Напої на основі цієї рослини стимулюють обмін речовин, покращують мікрофлору, надають подразнюючу дію на слизову оболонку ШКТ, завдяки чому вона активніше виробляє шлунковий сік і ферменти. Найпростіший рецепт з імбиром — залити в склянці окропу близько 20-30 г дрібно нарізаного або натертого імбирного кореня. Але такий напій має гіркий і гострий смак, який не всім припаде до душі. Поліпшити його можна додаванням меду, будь різновиди чаю, шипшини, цедри цитрусових плодів.

    На день в організм людини з їжею і напоями має надходити в середньому близько 1,5-2 л рідини (30 мл на 1 кг маси тіла). Заповнювати весь необхідний обсяг звичайною водою зовсім не обов’язково, та й нудно — її прісний смак швидко набридає. Жиросжигающие напої стануть відмінним рішенням, допоможуть худнути більш швидко, ефективно і смачно.

    Також рекомендуємо спробувати Воду Сасси. А як її приготувати, ми написали в цій статті.