«Монастирський» чай для стрункості і здоровя

74


Зміст

  • Цілющі властивості чаю
  • Склад «Монастирського» чаю
  • «Монастирський» чай для схуднення
  • «Монастирський» чай при діабеті і високому тиску
  • Чай «Монастирський» здатний вилікувати багато захворювань
  • Де взяти і як пити «Монастирський» чай
  • Протягом багатьох століть про рецептурою і процесі приготування «Монастирського» чаю знали лише служителі церкви, схимники та ченці. За переказами, дивовижний напій був створений архімандритом Отцем Георгієм, перейняли знання у травників і професорів (!) медицини. Повний склад напою досі засекречений. Відомо тільки те, що квітки і трави зриваються строго в певні періоди, завдяки чому чай і набуває свої виняткові цілющі властивості. Місця збору трав – суцільно благодатні, екологічно чисті. Багато людей намагалися і намагаються приготувати подібний напій, сподіваючись, що саме він допоможе позбутися від повноти і хвороб. За відгуками, чай дійсно сприяє очищенню шкіри і зниження маси тіла за рахунок виведення шлаків і токсинів. Збір також надає загальний оздоровчий ефект, завдяки вмісту в ньому біологічно активних речовин.

    Цілющі властивості чаю

    При регулярному вживанні збір «Монастирський» чай відмінно захищає і зміцнює організм. Людина відчує значне поліпшення самопочуття, у нього буде не так часто з’являтися відчуття втоми. Чай ідеально підходить для тих, хто бореться із зайвою вагою і мріє схуднути. Трав’яний напій складається з квіток, плодів і трав, які збираються виключно в екологічно чистих районах.

    Напій стимулює секреторну функцію підшлункової залози і сприяє природному очищенню організму, знижує ризики розвитку інфекційних і запальних захворювань. Цей чай – чудовий антиоксидант. При регулярному вживанні поліпшується обмін речовин і стає легше позбавлятися від зайвих кілограмів. Збір, створений архімандритом Отцем Георгієм, практично не має протипоказань, тому що у нього повністю натуральний склад. Але якщо ви готуєте його самостійно, використовуючи приблизну рецептуру, кількість протипоказань може збільшитися.

    Дізнаємося, з яких трав готується монастирський чай.

    Склад «Монастирського» чаю

    Як вже згадувалося, відомий тільки приблизний склад цього виду чаю – це збір лікарських трав. В залежності від призначення трав може бути 5, 7 або 16, але точного співвідношення і пропорцій ніхто не знає. Прийнято вважати, що до складу входять м’ята, медунка, липа, череда, чебрець, материнка, ромашка, шипшина, звіробій і деякі інші трави. Збір володіє потужним позитивним впливом на весь організм в цілому, але не варто вважати його панацеєю. У лікуванні серйозних захворювань чай – не помічник. Втім, натуральний трав’яний збір може зробити істотний позитивний вплив в комплексі з правильно призначеним лікуванням.

    «Монастирський» чай для схуднення

    Трав’яний напій відомий давно, однак тільки з недавніх пір став популярним і часто застосовуваним саме при зниженні ваги, завдяки своїм цілющим властивостям.

    Збір відмінно усуває набряклість, виводить токсини, що дуже сприяє схудненню, особливо на початковій стадії, коли організм зашлакований, а обмін речовин потребує стимуляції і підтримки. Напій на основі цілющих трав нормалізує гормональний фон, покращує самопочуття і зменшує запальні процеси в тканинах суглобів і м’язів, що важливо для людей, що займаються спортом. Збір бореться з нервовими розладами і позбавляє від безсоння, що теж важливо при боротьбі із зайвою вагою. Повноцінний сон – запорука легкого схуднення (якщо регулярно недосипати, позбавлятися від накопиченого жирку буде важче).

    • Активні компоненти чаю виконують потогінну і сечогінну функції, відмінно дезінфікують, надають потужну тонізуючу дію, притупляють почуття голоду і покращують травлення, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту.

    «Монастирський» чай при діабеті і високому тиску

    Медики довели той факт, що властивості чаю благотворно впливають на самопочуття діабетика. Трави, які входять до складу збору, що сприяють прискоренню і нормалізації обміну речовин. Компоненти чаю легко комбінуються з дієтами і лікарськими препаратами. Обов’язкова консультація лікаря. Трави, які входять до складу цього виду чаю, також сприяють нормалізації кров’яного тиску.

    Цілющі властивості чаю неодноразово підтверджувалися. Вважається, що він також допомагає зняти головний біль, мігрень, перешкоджає серцевих захворювань, попереджає інфаркти та інсульти. Рекомендується приймати цей чай також людям, у яких слабкий зір, повішене очний тиск або інші проблеми, якими займаються лікарі-офтальмологи.

    Чай «Монастирський» здатний вилікувати багато захворювань

    Збір трав’яного чаю позитивно впливає на травлення. Якщо у вас є проблеми з печінкою, рекомендується приймати цей вид чаю. Він не тільки виводить всі накопичені шлаки, але і сприяє відновленню пошкоджених і хворих клітин печінки. Трав’яний склад «Монастирського» чаю також хороший для того, щоб відновити організм після тривалого вживання алкогольних напоїв. Його рекомендується пити після курсу прийому медикаментів, особливо антибіотиків та інших препаратів, які негативно впливають на внутрішні органи.

    Де взяти і як пити «Монастирський» чай

    «Монастирський» чай можна купити або навіть зібрати самому. Саморобний, звичайно, буде мати не настільки видатними цілющими властивостями, зате нічого не буде вам коштувати. Головне – збирати в екологічно чистих місцях, на дачах, у посадках, сильно віддалених від міста. Якщо нарвати липи біля дороги, користі не буде.

    Зберігайте куплений або домашній збір в прохолодному сухому місці, в керамічній або скляній тарі з щільно закритою кришкою.

    Як чорний або зелений чай «Монастирський» збір запарюється гарячою водою і настоюється протягом 10 – 20 хвилин. На кожні 200 мл води береться приблизно 1 чайна ложка збору. Заварювати краще в скляному / керамічному чайнику або термосі. Пластикову і одноразовий посуд краще не використовувати. Вживати напій слід охолодженим до кімнатної температури. Якщо потрібно підігріти, розбавте окропом (інші способи підвищити температуру напою неприпустимі).

    Лікарі закликають не займатися самолікуванням і в обов’язковому порядку консультуватися з фахівцем перед застосуванням чаю в лікувальних цілях. Полівітамінний напій рекомендований в періоди епідемій вірусних і простудних захворювань, при авітамінозі, в період зниження ваги і відмови від куріння.