Масаж живота від жиру: 3 кращі техніки

65


Зміст

  • Як робити масаж живота?
  • Щипковий масаж живота
  • Медовий масаж живота
  • Як робити медовий масаж живота?
  • Водний масаж
  • Кому можна робити масаж живота, а кому ні?
  • Медики стверджують, що позбутися живота можна за допомогою масажу. Правильне харчування і фізнагрузкі роблять свою справу, але з жировими відкладеннями в області талії жіночий організм розлучається вкрай неохоче. Що робити? Масаж! Звичайний ручний масаж живота, який легко освоїти в домашніх умовах. Не потрібно оплачувати дорогі курси у косметолога, достатньо взяти на озброєння методики, описані в цій статті – 3 кращі техніки проти жиру на животі.

    Щоб зробити домашній масаж живота, приготуйте масажне масло, мед і жорстке рушник, крем для тіла. Бажано, щоб удома був хороший напір води.

    Читайте також: Як позбутися розтяжок

    Як робити масаж живота?

    Масаж живота для схуднення необхідно виконувати до їди або через 2 години після прийому їжі. Масаж робиться курсом, бажано не менше 10 сеансів. Під час проведення маніпуляцій можливе виникнення неприємних відчуттів, але вони мають бути ледь помітними. Якщо вам боляче, припиніть курс і відвідайте лікаря – це може свідчити про наявність якого-небудь захворювання.

    • Масаж живота від жиру виконується строго за годинниковою стрілкою!

    Оптимальні результати дає масаж живота в домашніх умовах в поєднанні з фізичними навантаженнями і деякими обмеженнями в харчуванні. На час курсу спробуйте утриматися від прийому алкоголю, висококалорійної їжі, солоного, копченого, смаженого, мучного і солодкого.

    Читайте також: ТОП-6 продуктів для молодості шкіри

    Щипковий масаж живота

    Виконується в положенні лежачи протягом 15 хвилин. Можна хоч перед телевізором! Нанесіть на шкіру будь масажне масло і дайте вбратися. Потім візьміть пальцями ділянку шкіри і продовжуйте перебирати жирові складки за годинниковою стрілкою, акуратно пощипуючи. Потрібно постаратися опрацювати шкіру всього живота, поступово збільшуючи інтенсивність. Коли шкіра звикне, робіть щипки сильніше – шкіра повинна почервоніти. Після чверті години, коли шкіра почервоніла і горить, розітріть живіт рушником. Масаж живота і боків виконується, щоб розім’яти жирові складки, розгладити шкіру, запобігти застійні явища.

    Читайте також: Ці вітаміни необхідні кожній жінці

    Медовий масаж живота

    Рекомендується робити курсом, не менше 10 – 15 сеансів (через день). Тілу потрібно давати відпочинок, але не надто великий – добу оптимально. Щоб почати процедуру, приготуйте медовий еліксир. Для цього змішайте 2 чайні ложки натурального меду з 10 краплями улюбленого ефірного масла. Можна взяти цитрусове. Змішайте мед з маслом в мисочці і вирушайте з нею у ванну.

    Медовий масаж живота рекомендується робити у ванній, т. к. з незвички можна трохи напачкать. А кахель легко відмиється, на відміну від меблів і килимів.

    Як робити медовий масаж живота?

    Умочіть в суміш меду і ефірного масла обидві долоні і почніть плескати ними по животу. Руки повинні трохи прилипати до шкіри. Чергуйте поплескування з погладжуваннями і не лякайтеся, якщо консистенція меду зміниться, це нормально. Масажуйте живіт і боки протягом 15 хвилин, потім прийміть душ, добре витріть і нанесіть живильний або зволожуючий крем. Можна не тільки прибрати живіт медовим масажем, але і очиститися від токсинів, підтягнути і наситити шкіру корисним речовинами.

    Водний масаж

    Ще одна ефективна техніка проти жирових відкладень на талії – водний масаж. Відрегулюйте напір води з душу. Направте холодну течію в область живота і водите за годинниковою стрілкою. Потім виконайте те ж саме струменем теплої води. Чергуйте і силу напору – сильна/слабка струмінь. Через 10 хвилин вимкніть воду і розітріть тіло рушником, нанесіть крем. Виконуйте кожен день протягом 3 – 4 тижнів. Перші результати з’являться вже через тиждень.

    Кому можна робити масаж живота, а кому ні?

    Масаж живота протипоказаний:

    • при вагітності;
    • в період лактації;
    • при менструації;
    • при онкологічних захворюваннях;
    • при гострих захворюваннях органів черевної порожнини;
    • при синцях і саднах, порушення шкірного покриву в області живота і боків, грибкових і гнійничкових ураженнях шкіри.

    Якщо у вас присутні сумніви щодо вашого стану здоров’я, не починайте масаж живота без консультації лікаря!