Кремлівська дієта — до 15 кг за 1,5 місяці

55


Зміст

  • Основні принципи
  • Що можна і що не можна їсти?
  • Як правильно дотримуватися?
  • Зайва вага став справжнім бичем нашої епохи, для боротьби з ним придумано безліч систем живлення. Одна з них відома як кремлівська дієта. Її меню в радянську епоху було надбанням обраного кола високопоставлених осіб, але в дев’яності роки стало відомо широкій публіці — кремлівська дієта для простих людей перестала вважатися розкішшю.

    Основні принципи

    Дотримання кремлівської дієти припускає підрахунок балів, що нараховуються згідно з споживаними продуктами і їх кількістю. Головна мета — обмежити обсяг вуглеводів, надлишок яких призводить до ожиріння. Відмовлятися від них повністю не потрібно, адже в організмі вони грають роль енергоносія, але не можна допускати надмірного вживання. Один бал дорівнює 1 г вуглеводів в 100 г їжі.

    Спеціальна таблиця допомагає складати меню кремлівської дієти:

    Хліб житній 34
    Хліб пшеничний 50
    Гречка 62
    Пшоно 66
    Ячна крупа 66
    Яловичина, телятина, баранина, свинина, курка 0
    Ковбаса «Докторська», сардельки, сосиски 6
    Яйце (1 шт) 0,5
    Риба варена або копчена 0
    Риба в томаті 6
    Молоко пастеризоване або топлене 4,7
    Сметана 3
    Сир жирний 2,8
    Сир дієтичний 1
    Йогурт без цукру 3,5
    Солодкий йогурт 8,5
    Капуста білокачанна, червонокачанна, кольорова 5
    Кабачок 4
    Помідори 4
    Огірки 3
    Овочевий суп (500 г) 16
    Грибний суп (500 г) 15
    Яблука, персики 9,5
    Банани 21

    Ви втрачаєте до 5 кг за тиждень, дотримуючись 40 балів в день. Для збереження стабільної маси тіла досягайте 60, для набору ваги — потрібно більшу кількість вуглеводів.

    Що можна і що не можна їсти?

    Може скластися враження, що кремлівська дієта дає повну свободу у виборі страв, лише б дотримувалася кількість балів. Це не так, для зниження ваги доведеться відмовитися від багатих вуглеводами продуктів:

    • картоплі;
    • рису;
    • солодощів;
    • борошняного;
    • цукру.

    Навіть не містить вуглеводів їжу з «нульовим балом» не варто споживати в надмірній кількості. Остерігайтеся продуктів, збуджують апетит, наприклад, спиртних напоїв.

    Читайте також: Дієта Лариси Гузеевой

    Як правильно дотримуватися?

    Виділяють кілька етапів кремлівської дієти. Складаючи меню на першу тиждень і наступний, зведіть кількість вуглеводів до мінімуму — не більше 20 балів. Їжте м’ясо, масло, рибу та сир. З третього тижня поступово вводите нові продукти:

    • овочі;
    • ягоди;
    • горіхи.

    Додавайте не більше п’яти балів на тиждень, поки не досягнете потрібного рівня. Заключний етап триває до досягнення бажаного ваги, зазвичай він триває не більше трьох місяців.

    Читайте також: Безсольова дієта

    Варто вам дотримуватися кремлівську дієту? Відгуки тих, хто нею користувався, свідчать про прекрасні результати — люди втрачають до 15 кг за півтора місяці. Вона тільки протипоказана людям, що страждають хронічними хворобами серцево-судинної і травної системи, діабет, вагітним жінкам і годуючим матерям, а також дітям і підліткам.