Раз, два, три або відхід від oriflame в моїй рутині

20

Отже, ще один пост про заборонену в стрічці.

Замінивши свій догляд на догляд від бренду oriflame, я тим самим порушила 2 своїх правила догляду за шкірою, а саме:

1) ввела в догляд одночасно кілька нових засобів (зазвичай я вводжу один новий засіб в 2 тижні, саме це правило дозволяє мені визначити ефективність (плюси і мінуси) кожного засобу в моїй б’юті-рутині);

2) використання мережевої косметики в догляді за обличчям (зазвичай з сегмента мережевої косметики я безбоязно пробую декоративку, а ось догляд за обличчям і волоссям мене ніколи не вражав).

Однак, зірки зійшлися таким чином, що я стала володаркою трьох засобів з оновленої лінійки pure skin для догляду за молодою, жирною і проблемною шкірою обличчя від oriflame (швеція)

засоби з оновленої лінійки pure skin для догляду за молодою, жирною і проблемною шкірою обличчя від oriflame

Вся лінійка спрямована:

  • на скорочення кількості прищів і чорних крапок;
  • очищення пір без пересушування шкіри;
  • зменшення жирного блиску.

Незважаючи на те що продукція оriflame позиціонується як шведська косметика, всі, згадані мною кошти, зроблені в польщі. Отже, опишу кожне з них докладніше.

Крок 1

засіб для вмивання (deep cleanse face wash) pure skin oriflame

засіб для вмивання

зовнішній вигляд:

Лінійка pure skin оформлена в дуже приємній м’ятній колірній гамі. Інформація про засоби представлена на декількох мовах, тому її зовсім небагато. На упаковці засобу є номер етапу, на якому використовується даний засіб в догляді за шкірою.

Гель знаходиться в стандартній тубі з м’якого глянцевого пластику, об’ємом 150 мл з кришкою фліп-лок.

Кришка-жахлива! я жодного разу не змогла відкрити її просто руками (сухими руками, не кажучи вже про вологих). Кожен раз мені доводилося використовувати товстий рушник, т. К кришка о-о-дуже міцно закрита. Це дуже незручно при щоденному використанні. Захист від розтину був відсутній.

упаковка

консистенція аромат:

На упаковці вказано-піна, а на зворотному боці упаковки — гель. Забавно.

Все ж це саме гель — прозорий, не густий, трохи липкий.

гель і отримана піна

Аромат нічим не примітний, просто косметична віддушка. Мені аромат спочатку не особливо сподобався, вже через тиждень і зовсім набрид, але потім я перестала його помічати.

склад:

Компанія оriflame заявляє, що вся лінійка має поліпшені склади. Не знаю, що було раніше, але зараз склад гелю дуже і дуже хороший, особливо враховуючи, що це змивається засіб, яке знаходиться на шкірі 0,5-1 хвилину.

склад

В гелі використовуються м’які пави, більшість з яких мають натуральне походження ( кокамідопропілбетаїн , децил глюкозид , кокоглюкозид , натрію лауроіл саркозинат , динатрію кокоамфодіацетат , натрію кокоамфодіацетат ). Я вперше бачу таке розмаїття павів в одному засобі і подвійно не розумію, навіщо його «затьмарили» додаванням синтетичного пава ( стеарет-100 ), здатного викликати роздратування шкіри.

саліцилова кислота в гелі сприяє очищенню пір і м’якому відлущуванню шкіри. екстракти зеленого чаю і базиліка — природні антиоксиданти, відновлюють шкірний бар’єр, також до складу додані вітаміни е і з .

Є пом’якшувальні компоненти — пантенол і гліцерин . Використані безпечні і натуральні консерванти (натрію бензоат , калію сорбат , молочна і лимонна кислоти ).

Не буду втомлювати вас перерахуванням використовуваних стабілізаторів, емульгаторів, загусників і регуляторів рн, всі вони в цьому гелі безпечні, а багато мають натуральне походження.

застосування:

Гель використовувала в ранковому і вечірньому очищенні шкіри. Трохи спінювала гель у вологих долонях, а потім наносила його на вологу шкіру обличчя, масажувала півхвилинки і змивала. Гель змивається легко і повністю. Шкіру очищає добре, але не до скрипу, не стягує і не сушить. Витрата засобу стандартний для гелевого продукту.

* м’який; * добре очищає;* не сушить шкіру;* швидко і повністю змивається; * хороший склад.

* не подобається аромат;* жахлива кришка;* не зменшує віделення шкірного сала;* не запобігає появі недосконалостей і чорних крапок, не скорочує вже наявні. Я не чекала цього від засіб для вмивання, але ці обіцянки були заявлені виробником.

Звичайне, досить средненькая очищаючий засіб для обличчя, але якщо ви цінуєте свій душевний спокій, то проходьте мимо цього гелю з жахливою кришкою або ж переливати його в іншу упаковку, як це зробила я.

Крок 2

очищуючий тонік (clarifying toning solution) pure skin oriflame

очищуючий тонік

зовнішній вигляд:

Мінімалістична упаковка — циліндричний флакон з нещільного прозорого пластика, об’ємом 150 мл з закручується матовою кришкою. Оформлення в стилі все лінійки.

упаковка

Флакон має невеликий отвір, що дозволяє зручно дозувати тонік.

невеликий отвір

Захист від розтину відсутній.

консистенція аромат:

Консистенція-абсолютно прозора водичка.

тонік

Аромат: з одного боку — легкий квітковий, з іншого — спиртовий. Але, в цілому, швидше приємний.

склад:

Мої емоції при знайомстві з тоніком: ох, як же давно я не зустрічала тоніків зі спиртом. Хоча, ні не «не зустрічала», а «всіляко уникала». А тут нате… Ну, правильно, серія ж для молодої шкіри, тому в кращих традиціях догляду за жирною і проблемною шкірою — бахнем спиртом і висушимо її до всіх чортів.

Справедливості заради зазначу, що денатурований спирт хорошого очищення і в малих концентраціях не шкодить шкірі і має антимікробну дію, а погано очищений спирт сушить шкіру і викликає передчасне старіння. Концентрація спирту вказана в обсязі 6%, саме ця інформація спочатку вберегла тонік від долі бути викинутим у відро для сміття.

склад

Крім спирту, представленого на четвертому місці в складі, тут також присутні знову ж саліцилова кислота (друг жирної шкіри), зволожуючі компоненти пантенол і гліцерин , антиоксиданти екстракт базиліка і зеленого чаю , а ще глюконолактон — полігідроксікіслота, що має антимікробні властивості, очищає і заспокійлива шкіру.

Основа тоніка — це рослинний зволожувач пропандіол , а також використовується пег , який може дратувати шкіру, але його концентрація невелика. Консерванти аналогічні, використовуваним в гелі. В цілому, склад не жахливий, але міг бути краще.

застосування:

Тонік я наносила на очищену шкіру обличчя за допомогою ватного диска вранці і ввечері. Тонік пощипує шкіру, якщо на ній є роздратування або «потривожені недосконалості», швидко вбирається, зовсім трохи липне, не сушить шкіру, але не зволожує її.

Вельми прохідний тонік, є маса варіантів в будь-якому сегменті з кращим складом і дією.

Крок 3

матуючий крем для обличчя (mattifying&cooling face lotion) pure skin oriflame

матуючий крем для обличчя

зовнішній вигляд:

Упаковка крему аналогічна упаковки гелю, та ж м’яка туба, тільки в обсязі 50 мл і кришкою, що загвинчується.

Захист від розтину був відсутній.

упаковка

консистенція і аромат:

Крем має дуже легку флюїдну консистенцію і прозрачновато-білий колір.

текстура, розподіл і вбирання крему

Аромат аналогічний аромату гелю.

склад:

Крем на базі гліцерину (мабуть, тому він має липкий фініш, але про це нижче). Думаю, що його концентрація вище рекомендованих 5%, що в поєднанні з крохмалем тапіоки покликане не тільки зволожити і пом’якшити шкіру, але і матувати її.

У кремі використані ті ж активи, що і в вищеописаних засобах: саліцилова кислота , екстракти базиліка і зеленого чаю , пантенол і глюконолактон , а також натуральні і безпечні консерванти.

склад

Крім них використані: пластифікатор ( дибутил адипат ), стабілізатор ( амоній акрілоілдіметілтаурат вп сополімер ), розчинник ( пропіленгліколь ), емульгатор ( полісорбат ) всі ці компоненти здатні викликати роздратування шкіри. Дивно,Що склад гелю для вмивання значно краще, ніж склад крему для обличчя

застосування:

Крем я наносила на обличчя після тоніка вранці або ж запечатувала їм сироватку ввечері. Крем легко і дуже тонко розподіляється по шкірі, він непогано вбирається, але залишає на шкірі липкий фініш. Ефект матування і зволоження вельми посередній.

Крем має дуже вдалу легку консистенцію, дуже тонко лягає на шкіру, не обтяжує її, але липкий фініш — це те, що я найбільше не люблю в доглядових засобах, тому крем для мене невдалий.

підсумок:

Всі, випробувані мною, засоби з оновленої лінійки pure skin від oriflame вельми середньенькі. Так, за час їх використання нічого жахливого з моєю шкірою не сталося, але і своїх гучних обіцянок вони абсолютно не виконують. А ряд їх достоїнств, на жаль, перекривається їх же недоліками. Один з яких повторюється в кожному засобі, а саме — відсутність захисту від розтину.

Забавно, що етапність (1-2-3), зазначена на упаковці засобів, є рейтингом їх складів 😁 .

А чи пробували ви колишню лінійку pure skin?