Макіяж новинками і бестселерами білоруської косметики

43

Знаю, що багато хто любить білоруську косметику, тому вирішила не відкладати в дальній ящик цей пост. Фотосесію я влаштувала цим продуктам давно, а ось пост відкладала.

Виправляюся.

Будемо робити простий макіяж поетапно. На кожному буду розповідати про свої враження.

Знаменитий тон бренду, один з бестселерів марки. На кришці гордо красується наклейка»переможець 2020 щорічної премії belarus beauty awards». Взяла його спеціально на літо, т. К. Він за обіцянками має натуральний вельветовий фініш.

Виробник зробив спробу надати засобу люксовий вигляд: скло, помпа. Ну і що, що з дешевого пластику і все поцятковано інформацією.

Зате 33 грами і заявлений уф-фільтр. Правда, ступінь не вказана.

Щоб ви розуміли, це найсвітліший відтінок в лінійці. І, звичайно, він не для белоснежек. Я спеціально під нього завдала автозагар. Щоб була несильна різниця з шиєю.

Як видно по свотчу тон досить густий. Крапля особливо не прагне піддатися гравітації.

Тут видно, що текстура пластична і досить щільна.

Розмазала. Фініш живий, оксамитовий, покриття середньої щільності, поверхня руки вирівняна. Все як і нам заповідав виробник.

Давайте дивитися на обличчі.на одну сторону особи наношу спонжем.

Ліг начебто непогано, перекрив колірні нюанси і вирівняв загальний тон шкіри. В пори особливо не забився, на носі теж лежить ок, але сухі ділянки оголив.

Наношу на іншу сторону пензлем і ось тут вилізли косяки.

Начебто відтінок шкіри став рівніше, але подекуди забився в пори. Особливо на носі. У місцях недосконалостей лежить сухувато.

Висновок-наносити краще спонжем.

Тон обличчя вирівняний, але тональний крем на обличчі видно. «унікального ефекту» другої шкіри «» особисто я не помітила. У мене виникло таке відчуття, що він лежить як би поверх шкіри. Причому не сушить, але я його відчуваю. Не скажу, що сильно напружує, але попередити зобов’язана.

стійкість

Так, звичайна. У спеку носити не раджу. В цілому, тримається нормально, але якщо не використовувати матуючі серветки шкіра починає блищати.

Особисто для мене nude harmony belordesign такий собі середнячок. На мій погляд, формула застаріла, що підкреслює текстуру шкіри. Добре буде виглядати на фотосесії або відеозйомці. У житті помітний на обличчі.

Улюбленцем не став, хоча знаю і вірю, що у нього є свої шанувальники.

Дивлюся в бік relouis paradiso в краплях. Кажуть, вельми непоганий. Але з моєю кількістю тональних засобів, почекаю.

оцінка: 5

склад : aqua, cyclopentasiloxane, ethylhexyl palmitate, isohexadecane, betaine, dimethylimidazolidinone rice starch, glycerin, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, hexyl laurate, polyglyceryl-4 isostearate, polybutene, talc, phenoxyethanol, magnesium sulfate, cera microcristallina, cetyl dimethicone, hydrogenated castor oil, methylparaben, hydroxyethyl urea, tocopheryl acetate, butylparaben, ethylhexyl methoxycinnamate, ethylparaben, propylparaben, triethoxycaprylylsilane, ammonium lactate, bht, (± ci 77491, ci 77492, ci 77499, ci 77891).

Продукт упакований в пластиковий флакон, стандартний для консилерів. Забезпечений м’яким спонжем-лапкою.

Відтінок у мене найсвітліший. До речі, консилер теж переможець 2020 щорічної премії «belarus beauty awards» і, відповідно, бестселер бренду.

У консилера приємна легка консистенція. Пігментація-середня, на кожен день — хороший варіант. Тобто це не shape tape з його шаленою пігментацією і тягою зробити цукру під очима. Ні. Це засіб на кожен день для додання свіжості погляду.

За словами виробника консилер містить світловідбиваючі частинки, але я, чесно, їх не помічаю.

Розподіляється добре, не лежить замазкою, зону під очима не сушить. Особисто у мене в складочки не забивається. Дивимося

Непомітний на шкірі, зливається з нею. Єдине, на мені він поступово вбирається протягом дня.

Soft focus-непоганий засіб на кожен день, що і практикую. Не особливо пігментоване. Думаю, підійде для сухої шкіри і для тих, у кого немає сильних колірних нюансів під очима.

оцінка: 7

ціна: 238 р.

склад: aqua, cyclopentasiloxane, isohexadecane, glycerin, caprylyl methicone, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, hexyl laurate, polyglyceryl-4 isostearate, cetyl dimethicone, polybutene, mica, cera microcristallina, phenoxyethanol, magnesium sulfate, peg-12 dimethicone/ppg-20 crosspolymer, hydrogenated castor oil, tocopheryl acetate, methylparaben, ethylhexylglycerin, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, bht, triethoxycaprylylsilane, tin oxide, (± ci 77891, ci 77492, ci 77491, ci 77499).

Черга брів . Забула викласти на загальне фото, але ф ломастер для брів brow permanent marker-це теж новинка бренду relouis.

У мене в самому темному 03 dark brown відтінку.

Фломастер у вигляді підводки. Наконечник фетровий, гострий і досить твердий. Малює добре, впевнено.

Колір якось мені не дуже підійшов, якщо чесно. Занадто коричневий для мого волосся. Ну да ладно.

Я просто домальовую їм волоски і заповнюю лисини.

Мені категорично не подобається те, що якщо по одному і тому ж місцю провести, то лінії починають розтікатися. Це не особливо помітно, але натуральний ефект пропадає. Є повір’я в інтернетах, що якщо нанести один шар, а потім припудрити розсипчастою пудрою, то наступний ляже добре і брову буде виглядати більш пухнастою. Я перевірила і таки-так! це працює. Але дико лінь цим займатися, якщо чесно.

Я панночка ризикова і часто підводжу їм просто межреснічку. Поки очі не випали начебто…

В цілому продукт начебто і непоганий, пігментований, працювати їм легко. Але рука якось не тягнеться.

оцінка: 7

ціна: 275 р.

[±]: ci 16035, ci 42090, ci 19140, ci 16255, ci 15985.

далі приступаю до надання обсягу особі за допомогою пудри-скульптора relouis pro sculpting powder 01 universal

Бестселер бренду. Улюбленець багатьох візажистів. І не тільки їх. Знаходиться скарб в кволій упаковці. Настільки, що з нею сталося ось це.

Причому лежав у мене цей скульптор в ящику, а не мотався по сумці. Розумію, що багато хто просто витягують рефіл і вставляють в палітру. Я поки такий не обзавелася,тому буду садити на клей або, нарешті, куплю палітру

Але найголовніше це колір і текстура. пудра-скульптор випускається тільки в одному універсальному відтінку. Тому самому «правильному» за версією багатьох.

І знаєте, я приєднаюся до табору шанувальників.

Колір дійсно вдалий: не рудий, і не ліловий. Відтінок правильної тіні.

Ідеальний для світлошкірих слов’янських панянок. Він настільки делікатний, що на більш засмаглому обличчі навряд чи буде ефект. текстура м’яка, приємна. наноситься і розтушовується легко, плям не ставить.

Підозрюю, що можна розтушувати в зовсім легкий серпанок. Тримається добре, не зникаючи з шкіри через годину після нанесення. Ось як виглядає на обличчі

Якщо ви бледнокожая або хочете скульптор, але не знаєте який взяти, спробуйте пудру-скульптор від relouis pro. Коштує копійки. А якщо не сподобається на обличчі, то ви спокійно можете затемнювати їм складку століття). Я так постійно роблю)

ціна: 288 рублів

оцінка: 8

склад: talc, aluminum starch octenylsuccinate, caprylic/capric triglyceride, cyclopentasiloxane, magnesium stearate, mica, phenoxyethanol, dimethicone, tocopheryl acetate, cera alba, dehydroacetic acid, ci 77499, ci 77891, ci 77491, ci 77492, ci 77742.

… Наношу на повіки тениrelouis pro matte liquid eyeshadow 12

Проміжний результат

І переходжу до вій. Щоб показати ефект, беру спочатку туш-новинку від relouis touché супероб’єм і поділ.

Тушшю користуюся давно і поки вона не закінчилася-розповідаю. Продукт знаходиться в ефектному червоному футлярі. Через деякий час вид упаковки стає не дуже презентабельним, та й добре. Головне-ефект. А він класний, скажу я вам.

Дивимося на щітку.

Нічого не нагадує? мені особисто форма нагадала недавню гучну на весь інтернет новинку від lamel в колаборації з б’юті-блогером наталіною. Щітка, до речі, м’яка, силіконова і гнучка.

Подряпати повіки-щось неймовірне. А ось фарбувати маленькі вії у внутрішньому куточку ока — саме воно! добре добирається до таких малюків.

Колір у туші-насичений чорний.Хоча моєї улюбленої lash sensation трохи програє в насиченості. Вгорі-туше, знизу-мейбеллін

Туш лежала у мене з квітня місяця розкритою: мамі стало цікаво і вона відкрила тюбик))). У підсумку він пролежав у мене в такому вигляді до середини липня десь. Я вже подумала, що вона висохла. Але нічого подібного. Консистенція досі була свіжою, кремовою. Навіть надто. Перший час я вимазувала собі повіки і в хвіст, і в гриву. Не знаю, що виною-щітка або текстура. Але мене це дратувало неабияк т. К. Ватною паличкою неохоче все це справа прибиралося.

Але за ефект прощаю їй цю особливість. Дивитися. Спеціально не прибирала плями.

Туш робить підкручує, подовжує, робить вії явно помітними. З гострими кінчиками. Дає довго фарбувати вії, викладаючи їх як треба. Люблю таке. Вигин тримається весь день, вії не опадають.

стійкість

Тримається добре, обсипається мінімально. Але на дощ з нею краще не потрапляти-може відбитися.

Змивається гідрофільним маслом, міцелярної водою. Але не так легко, як термо-туші. Треба буде відмочити. Знаю, багатьом цей пункт важливий, тому попереджаю.

Що в сухому залишку? не зрятушь touché супероб’ем і поділ здобула таку популярність. Дійсно, класний продукт з деякими застереженнями. Чесно кажучи, давно не купувала білоруську туш. Щось вони у мене швидко засихали, хоча і ефект був непоганий. А ця прям порадувала. Так, що, придивіться.

ціна: 297 рублів

оцінка: 7

склад: aqua, synthetic beeswax, paraffin, ci 77499, acacia senegal gum, stearic acid, triethanolamine, palmitic acid, butylene glycol, copernicia cerifera cera, glyceryl stearate, polybutene, vp/eicosene copolymer, oryza sativa cera, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose, methylparaben, propylparaben myristic acid, arachidic acid, behenic acid, oleic acid.

стійкий гелевий олівець для очей relouis pro тон 02 brown.

Продукти такого формату для мене-витратні матеріали. Закінчився один-пішла за іншим. Цей вирішила взяти через безліч хороших відгуків.оформлення у олівця звичайне. Грифель знаходиться в пластиці. Не оч таке люблю.

По свотчу видно, що олівець м’який, пігментований. З красивим шоколадним кольором. Малює без лисин, пігмент насичений.

Малювати їм легко і зручно. Повіку не тягне, не дряпає, зазубрин не робить.

Але все одно, він не такий м’який, як мої улюблені олівці від lamel. В якості підкладки-відмінно, для розтушованої стрілки теж супер. Водостійкий.

Стійкість хороша. Стрілки не тьмяніють і не стираються протягом дня. Єдине, у мене трохи відбиваються у внутрішньому куточку на нижньому столітті.

оцінка: 8

ціна: 274 рубля

склад: dimethicone, ci 77499, trimethylsiloxysilicate, acrylates/stearyl acrylate/dimethicone methacrylate copolymer, polyethylene, ozokerite, nylon-12, ci 77491, synthetic fluorphlogopite, ci 77492, polyisobutene, isobutyl stearate, silica, calcium sodium borosilicate, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, ci 77891, tin oxide.

Ось такий макіяж новинками і бестселерами білоруської косметики у мене вийшов.

Маякніть, якщо такий формат вам сподобався або, навпаки, здався виснажливим.

Знайомі з героями поста?

Ваша вікторія