Як помститися колишньому: 13 перевірених способів

32

Коли ми стикаємося зі складною, стресовою ситуацією, яка круто змінює наше життя, наша реакція на неї ділиться на кілька фаз.

  1. Шок (відчуття, що світ звалився).

  2. Заперечення (ми не віримо, що це відбувається з нами).

  3. Депресія (цілий спектр почуттів від агресії, до самоїдства).

  4. Прийняття.

На стадії депресії багатьом скривдженим жінкам приходить в голову думка: помститися! поставимо собі питання: навіщо ми хочемо мстити?

Люди кажуть: я хочу, щоб моєму кривдникові було так само погано, як мені, щоб він теж помучився. Але ж це ілюзія: якщо поріже палець хтось поруч, наш порізаний палець від цього хворіти не перестане, адже так?

Люди, які мстилися, потім кажуть: я думала, буде легше, але легше не стало. Жінка все одно проходила всі фази реакції на нанесену їй душевну рану.

Будь — яка помста, її обдумування, виношування-це зосередження на кривдника. А для того, щоб пережити розрив, потрібно зосередитися на собі.

І навіть судорожне наведення краси, схуднення і викладання результатів в соцмережі — це теж старання в ім’я колишнього, а не в ім’я себе. Мовляв, ось нехай подивиться, що втратив!

продуктивна поведінка в даному випадку-це аналіз ситуації.

Перш ніж вступати у війну, подумайте, а не нашкодите ви собі. наприклад, про дна моя клієнтка помстилася чоловікові, який обіцяв, але не одружився, і в результаті позбулася роботи — такий «бумеранг» прилетів від об’єкта помсти. Крім того, ваша помста — це знак уваги вашому кривдникові. А чи не багато йому честі?

Ви ж можете не нашкодити, а тільки полестити колишньому, підігріти його самолюбство: ось я який незабутній, як за мене жінки б’ються! замість того щоб зациклюватися на негідній людині, витрачати час, нерви, гроші, вистежувати, принижуватися, краще зосередьтеся на собі.