Використовувати їх вже не модно: застарілі смайлики за версією зумерів

51

Вперше використовувати для позначення посмішки три символи, що йдуть поспіль, запропонував професор університету карнегі-меллона скотт фалман в 1982 році. Ідея, як ми бачимо, прижилася.

За цей час смайл став невід’ємною частиною наших листувань, постів і найпростішим способом вираження емоцій. Але, як виявилося, є смайлики, які вживати в листуванні вже зовсім не модно. Що це за емодзі? давай з’ясуємо.

Смайлик» lol » більше не в тренді?

Тренди в мережі зараз задають два покоління: міленіали і зумери. До перших можна віднести людей, що народилися в період з 1981 по 1996 рік, а до других — з 1997 по 2012 рік. І перші, і другі народилися під час розквіту цифрових технологій. Але саме представники покоління z є головними трендсеттерами.

Так, молоді люди, яким зовсім недавно виповнилося 19 років, стверджують в соцмережах, що використовувати емодзі lol (від англ. Laughing out loud-сміятися до сліз) — це повний відстій (цілком ймовірно, що і це слово зумери скоро віднесуть до немодних).

Обгрунтувати вони це толком не можуть, зате називають людей, що використовують цей смайл, «біса древніми». Залишається тільки припустити, що це занадто модний смайлик. А, як ми знаємо, молоді хлопці дуже люблять йти проти системи і хейтят все те, що популярно у старшого покоління.

Які ще смайлики потрапили в чорний список зумерів?

Використання скобочок»))) » теж потрапило під зумерский хейт. Деякі з хлопців, особливо ті, хто молодший, і зовсім не знають, що вони означають. Молоді люди не розуміють, навіщо використовувати дужки, якщо в нашому розпорядженні така різноманітність емодзі, які опишуть будь-яку емоцію. На жаль, багато хто забув, що саме дужки замість зазвичай точки в листуванні несуть позитивний і дружній настрій. Та й використовувати їх набагато простіше, ніж витрачати дорогоцінний час на пошуки потрібного емодзі.

А що натомість?

У 2020 році cnn business провів опитування серед представників покоління z на тему, який смайлик краще використовувати замість олдскульного «сміюся до сліз». Відповіді дійсно здивували багатьох. Молоді інтернет-користувачі вибрали емодзі «сльози рікою «(як більш драматичний) і емодзі черепа в значенні»я помер від сміху». Дуже надихаюче і позитивно, нічого не скажеш.

Це що ж виходить, мені тепер не можна використовувати мій улюблений смайлик lol?

Передбачаючи таке твоє запитання, поспішаємо відповісти — багатьом щось не подобається. Наприклад, тіктокери до 20 років поголовно викладають відео, де називають вузькі джинси суперантитрендом, і кажуть, що від них терміново потрібно позбавлятися. Хоча все можна адаптувати під сучасний гардероб.

Хочеш дізнатися, наскільки добре ти розбираєшся в сучасному сленгу? пройди тест на нашому сайті.

Анастасія антоновська